Wąż igielitowy 5x1mm 1M Zobacz większe

Wąż igielitowy 5x1mm 1M

NEW000598

New product

Wąż igielitowy 5x1mm 1M

Więcej szczegółów

1,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

WĄŻ IGIELITOWY DO WODY WINA 5/7MM 1M DESTYLATOR


Wąż igielitowy niezbrojony o średnicy wewnętrznej 5mm i grubości ścianki 1mm. Cena dotyczy kawałka węża o długości 1m. Jeśli zakupisz więcej sztuk przygotujemy odcinek o długości zakupionej, jeśli chcesz pocięty poinformuj nas, że interesują cię pocięte kawałki. Na przykład kupującemu 4sztuki wyślemy odcinek o długości 4m.

Węże należy nakładać na profile(rurki) o średnicy 1-3mm większej niż średnica wewnętrzna, nie zsuwają się z profilu, są elastyczne, giętkie i zachowują kształt . Jeśli masz problemy z nałożeniem węża rozgrzej go we wrzącej wodzie lub parze np. z czajnika.

Polichlorek winylu plastyfikowany (igielit) to bardzo popularny materiał i może być stosowany do transportu wody, wina, innych spożywczych cieczy ale również powietrza, olejów, paliwa, chemikaliów, itp. Może być przeznaczony do zastosowań niskociśnieniowych lub jako wąż osłonowy do elementów metalowych w przemyśle, motoryzacji, rolnictwie itp. Nie zaleca się używania węży igielitowych do stężonych roztworów alkoholu (30% i więcej).

28 innych produktów w tej samej kategorii: